İzmir Teknik

İletişim : 0850 840 21 29 / 232 278 4 456

  • You are here:
  • Home
  • VRF Klima sistemleri

VRF KLİMA  Oteller, alışveriş merkezleri, büyük mağazalar ve çok amaçlı ofis kompleksleri için General VRF Sistemleri gün geçtikçe daha çok tercih edilmektedir. Isıtma ve soğutma çözümleri için sunduğumuz geniş ürün yelpazesi, maksimum enerji verimliliği ve güven sayesinde Amerika’dan Uzakdoğu’ya kadar 50’den fazla ülkede General VRF Sistemleri kullanılmaktadır.

VRF KLİMA SİSTEMLERİ

Oteller, alışveriş merkezleri, büyük mağazalar ve çok amaçlı ofis kompleksleri için General VRF Sistemleri gün geçtikçe daha çok tercih edilmektedir. Isıtma ve soğutma çözümleri için sunduğumuz geniş ürün yelpazesi, maksimum enerji verimliliği ve güven sayesinde Amerika’dan Uzakdoğu’ya kadar 50’den fazla ülkede General VRF Sistemleri kullanılmaktadır.

Fujitsu General AIRSTAGETM Serisi ile binalar,ne kadar büyük olursa olsun, yüksek verimlilikle çalışacak çoklu klima sistemlerini sunuyor.Geniş evlerden orta boyuttaki ofis ve dükkanlar için sistemler.Kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, bireysel, merkezi bina yönetimi kontrolü gibi çeşitli kumanda seçenekleri vardır.

Enerji Tasarrufu Fonksiyonu

Oda sıcaklığı ayar noktası sınırlandırması
Minimum ve maksimum sıcaklık aralığı sınırlandırılabilir, bu da mekanda
yaşayanlar için maksimum konfor ve enerji tasarrufu anlamına gelir.

Ekonomik çalışma
Ekonomik çalışma uzaktan kumanda ile ayarlanabilir. Zaman
aralıklarına bağlı olarak otomatik sıcaklık değişme ayarı yapılabilir.